قیمت پیش‌فروش سؤالات امتحان نهایی چقدر است؟/ کانال‌ها فروشنده: دیگران، فیک هستند/ واکنش آموزش و پرورش

برخی کانال‌های فروش سؤالات امتحان نهایی، هزینه را به صورت ارز دیجیتال دریافت می‌کنند که هزینه هر درس پایه‌های دهم و یازدهم مبلغ ۲.۵ میلیون تومان معادل ۴۲ تتر و برای پایه دوازدهم نیز ۳ میلیون تومان معادل ۵۰ تتر است. امتحانات نهایی خرداد دانش‌آموزان قرار بود ۳۰ اردیبهشت آغاز شود اما مشکلات فنی در صدور کارت‌های امتحانی و بعد هم حادثه تلخ بالگرد رئیس‌جمهور و هیأت همراه ایشان، موجب شد که امتحانات به تعویق بیفتد و در نهایت از ۵ خرداد آغاز شود. هنوز امتحانات شروع نشده بود که تبلیغات کانال‌های مختلف فروش سؤالات امتحانی شروع شد و جالب اینکه برخی از این کانال‌ها بیش از ۱۰۰ هزار عضو دارد و مدعی هستند که دسترسی به سؤالات امتحان نهایی دارند. سؤالات نیز به دو مدل به داوطلبان ارائه می‌شود؛ اول اینکه شب قبل از امتحان و دوم روز امتحان در اختیار افراد پرداخت کننده پول قرار می‌گیرد. یکی از این کانال‌ها هزینه پیش‌فروش سؤالات تمام دروس را ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است. هزینه هر درس نیز ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.برخی کانال‌ها نیز هزینه را به صورت ارز دیجیتال در مقابل ارائه سؤالات امتحان نهایی و پاسخ آنها دریافت می‌کنند که هزینه پایه‌های دهم و یازدهم مبلغ ۲.۵ میلیون تومان معادل ۴۲ تتر و برای پایه دوازدهم نیز ۳ میلیون تومان معادل ۵۰ تتر است.

  ۱۴۰۳/۰۳/۱۱     0    177.2k   زمان مطالعه: 1 دقیقه
قیمت پیش‌فروش سؤالات امتحان نهایی چقدر است؟/ کانال‌ها فروشنده: دیگران، فیک هستند/ واکنش آموزش و پرورش

برخی کانال‌های فروش سؤالات امتحان نهایی، هزینه را به صورت ارز دیجیتال دریافت می‌کنند که هزینه هر درس پایه‌های دهم و یازدهم مبلغ ۲.۵ میلیون تومان معادل ۴۲ تتر و برای پایه دوازدهم نیز ۳ میلیون تومان معادل ۵۰ تتر است.

امتحانات نهایی خرداد دانش‌آموزان قرار بود ۳۰ اردیبهشت آغاز شود اما مشکلات فنی در صدور کارت‌های امتحانی و بعد هم حادثه تلخ بالگرد رئیس‌جمهور و هیأت همراه ایشان، موجب شد که امتحانات به تعویق بیفتد و در نهایت از ۵ خرداد آغاز شود. هنوز امتحانات شروع نشده بود که تبلیغات کانال‌های مختلف فروش سؤالات امتحانی شروع شد و جالب اینکه برخی از این کانال‌ها بیش از ۱۰۰ هزار عضو دارد و مدعی هستند که دسترسی به سؤالات امتحان نهایی دارند.

سؤالات نیز به دو مدل به داوطلبان ارائه می‌شود؛ اول اینکه شب قبل از امتحان و دوم روز امتحان در اختیار افراد پرداخت کننده پول قرار می‌گیرد. یکی از این کانال‌ها هزینه پیش‌فروش سؤالات تمام دروس را ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است. هزینه هر درس نیز ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.برخی کانال‌ها نیز هزینه را به صورت ارز دیجیتال در مقابل ارائه سؤالات امتحان نهایی و پاسخ آنها دریافت می‌کنند که هزینه پایه‌های دهم و یازدهم مبلغ ۲.۵ میلیون تومان معادل ۴۲ تتر و برای پایه دوازدهم نیز ۳ میلیون تومان معادل ۵۰ تتر است.

شناسه خبر: 5069352
مرتضی شاهدی فر مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه سهند خبر